Отримання будівельного паспорта це початок для будівництва житлового будинку і єдиний варіант для дачного, садового.
Щоб отримати будівельний паспорт по Україні потрібно завжди звертатися в місцеву архітектуру, яка як хоче так і скаче, за прикладом місто Київ:
Перелік документів для Києві є відмінним порівняно з областю, чому?
- Накопичення внутрішніх наказів і розпоряджень, які заміщають положення статті 27 ЗУ Про регулювання містобудівної діяльності і наказу Мінрегіону №103: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0902-11
Зокрема, тільки в Києві передбачено узаконене знущання над власниками простого класу наслідків, - так зване контрольне зняття забудови, після завершення будівельних робіт.

Тобто тотальний контроль за забудовою, яке поза повноваженнями містобудування та архітектури, тому що це вже архітектурно-будівельний контроль.
Другий момент, це вимога зняття ділянки та внесення відомостей до ЕЦТОУ, що теж не передбачено нормативними актами вищої юридичної сили.

Як висновок, ось так взяти і самому отримати будівельний паспорт для своєї ділянки в Києві, це просто всі кола Ада, ще не загадав прискіпливість до вказівкою промірів, за типом їх 55 на схемі, а людина вказала 54 - цього достатньо для відмови у видачі будівельного паспорта.
Всього в питанні по документам будівельного паспорта треба глибоко розбиратися, що має еталонний зразок, а що ні.
В області взагалі просто беруть гроші за видачу будівельного паспорта, як говорив мені глава одного з відділів містобудування - отримання безкоштовне, це просто на заробітну плату архітекторів. Ось такі кавуни.
Загалом кого цікавлять питання щодо отримання будівельного паспорта: http://legalhome.com.ua/ua/informatsiia … sport-2021 , можу підказати на форумі безкоштовно, але попередньо ознайомтеся з моїми матеріалами
За темою буду стежити найближчі тижні!

Теги: будівельний паспорт, будівельний паспорт 2021, будівельний паспорт зразок, будівельний паспорт ціна,будівельний паспорт онлайн,будівельний паспорт дія,будівельний паспорт реєстр

Отредактировано followme (2021-08-07 20:32:15)